Dizi Paketi ilk 4 ay %50 indirimli!

Giriş Paketi, en az 2 Keyif Paketi ve Dizi paketi ile başlatacağınız üyeliğinize, ilk 4 ay %50 indirim ve 1 yıl boyunca Digiturk Plus keyfiyle beraber ilk 4 ay Sporextra Paketi ve Yetişkin Paketi de açık!

Üstelik üyeliğinizin ilk ayında Lig TV ve tüm Keyif Paketleri de açık (Hediye LigTV paketine Galatasaray-Fenerbahçe derbisi dahil değildir).

Bu kampanya www.digiturk.com.tr'den yapılan başvurular için geçerlidir…

FİYATLAR

Giriş paketi + seçeceğiniz en az 2 Keyif Paketi ve Dizi Paketi ile ilk 4ay ayda 17,50 TL’den başlayan fiyatlarla, sonraki 12 ay 34,99 TL’den başlayan fiyatlarla üye olabilirsiniz. www.digiturk.com.tr’ye özel 1 yıl boyunca Digiturk Plus keyfi de hediye!

KURULUM

Bu hizmet dahilinde, 16 ay taahhüt verilmesi gerekmektedir. Kurulum ücretsiz. 20 TL değerindeki aktivasyon hediye!

Eğer binada Digiturk merkezi sistemi var ise çanak anten kurulmaz, bina sistemine bağlantı yapılır. Ücretsiz kurulum hizmetine 20m kablo dahildir, belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli yetkili teknik servisimizce kurulum sırasında alınır.

UYDU ALICISI

Uydu alıcı, üyelik süresi boyunca kullanıma verilmektedir. Digiturk Plus uydu alıcısı, üyeliğiniz boyunca, Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda çalışan bir uydu alıcı ile değiştirilir.

DETAYLAR

Bu hizmetten faydalanmak için 16 ay taahhüt ile Giriş Paketi üzerine en az 2 Keyif Paketi ve Dizi Paketine üye olunması gerekmektedir.
İlk 4 ay alınan paket bedelinin yarısı kadar indirim kazanılır.12 ay Digiturk Plus, hediyesinden yararlanabilmek için seçilen servise 16 ay üyelik taahhütü verilmesi gerekmektedir. Hediye süresi sonunda seçtiğiniz hediye güncel taahhütlü fiyatları üzerinden faturalanmaya başlayacaktır. Üye olduğunuz pakette bulunan tüm HD kanalları bu teklif kapsamında izleyebilirsiniz.
Paketiniz dışındaki kanalları, Müşteri Hizmetlerini arayarak (212 473 73 73) üyeliğinize ekletebilirsiniz.

Bu hizmet sadece 3 Haziran 2013 tarihine kadar geçerlidir.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Kurulum için ücret ödeyecek miyim?
- Bu hizmet için 16 ay paket tahhüdü verilmesi durumunda kurulum ücreti ödenmemektedir, 20 TL değerindeki aktivasyon hediye!

Digiturk Plus’tan yararlanmaya devam etmek için ne yapmalıyım?
- Digiturk Plus keyfi 1 yıl boyunca hediyedir; süreleri dolduktan sonra seçtiğiniz hizmetler aylık liste fiyatı üzerinden ücretlendirilir.

Taahütüm bozulursa ne öderim?
- İzlediğiniz aylara ait aldığınız indirimler ve kurulum bedeli tarafınıza faturalanır.

ÜYE OL
Numaranızı Bırakın Sizi Hemen Arayalım!
İsim Soyisim: Telefon:
Copyright by Mete Berk ERGUN
Diger Kampanyalar
Üyelik Ana Sayfasina Dön